R123415000
Mfr.Part #
R123415000
Description
RF Connectors / Coaxial Connectors QMA / SQUARE FLANGE RECEPTACLE -
Gender :
Jack (Socket)
Impedance :
50 Ohms
IP Rating :
Maximum Frequency :
6 GHz
Mounting Style :
Flange Mount
Product :
Panel Receptacles
RF Series :
QMA
Termination Style :
Solder
Datasheets
R123415000
Manufacturer related products
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 220v 20KA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 350V 10kA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 230V 10kA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 600V 20KA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 350V 20kA