R123076310
Mfr.Part #
R123076310
Manufacturer
Radiall
Description
RF Connectors / Coaxial Connectors QMA / STRAIGHT PLUG FULL CRIMP TYPE CABLE 6.1/50 S
Manufacturer :
Radiall
Product Category :
RF Connectors / Coaxial Connectors
Cable Type :
LMR-240, AEP 240FR, KSR 240
Gender :
Plug (Pin)
Impedance :
50 Ohms
IP Rating :
Maximum Frequency :
6 GHz
Mounting Style :
Cable Mount / Free Hanging
Orientation :
Straight
Polarity :
Standard
Product :
Connectors
RF Series :
QMA
Termination Style :
Crimp
Datasheets
R123076310
Manufacturer related products
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 220v 20KA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 350V 10kA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 230V 10kA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 600V 20KA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 350V 20kA