R124076320
Mfr.Part #
R124076320
Description
RF Connectors / Coaxial Connectors SMA / STRAIGHT PLUG FULL CRIMP-TYPE CABLE 5/50 D
Cable Type :
RG-142, 223, 400, KX23
Gender :
Plug (Pin)
Impedance :
50 Ohms
IP Rating :
Maximum Frequency :
12.4 GHz
Mounting Style :
Cable Mount / Free Hanging
Product :
Connectors
RF Series :
SMA
Termination Style :
Crimp
Datasheets
R124076320
Manufacturer related products
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 220v 20KA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 350V 10kA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 230V 10kA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 600V 20KA
    Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors SURGE ARREST CAPSULE 350V 20kA