L717HDBH44POL2C309
Mfr.Part #
L717HDBH44POL2C309
Description
D-Sub High Density Connectors 44P Sz B Hi Density Pin Strt PCB 30u
Tray
Datasheets
L717HDBH44POL2C309
    Automotive Connectors HSD+0, Low Prf, R/A DIP 1x1 A Code North
  • NorComp
    D-Sub High Density Connectors 15 pin solder cup M flash 4-40 int thrd
  • NorComp
    D-Sub High Density Connectors 26 pin vert solder M flash 4-40 int thrd
    D-Sub High Density Connectors 44 pin solder cup F flash 4-40 int thrd
    D-Sub High Density Connectors 26 pin solder cup M flash 4-40 int thrd
    D-Sub High Density Connectors 62 pin solder cup M flash 4-40 int thrd