FR4-2.9-SYG-F5P-4
Mfr.Part #
FR4-2.9-SYG-F5P-4
Manufacturer
BIVAR
Description
LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, 2mm. Fiber Optic Core, Vertical, 5.1mm. Dia. Low Profile Lens, 2.9in. Length Yellow, 3mm LED, Yellow/Green
Manufacturer :
BIVAR
Product Category :
LED Light Pipes
Datasheets
FR4-2.9-SYG-F5P-4
Manufacturer related products
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, 1.26 in. (32.0mm), Retangle, Polycarbonate
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, Rectangular, 1.65 in. (41.8mm) Length, Polycarbonate/ABS
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, Rectangular, 1.65 in. (41.8mm) Length, Nylon 6/6 - Glass Filled
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, Rectangular, 1.45 in. (36.8mm) Length, Nylon 6/6 - Glass Filled
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, 2.142 in. (54.4mm), Oval, Aluminum