SMFLP5-28.0
Mfr.Part #
SMFLP5-28.0
Manufacturer
BIVAR
Description
LED Light Pipes 28in LGTH, 1mm core Flexpipe, 7.0mm lens
Manufacturer :
BIVAR
Product Category :
LED Light Pipes
Packaging :
Bulk
Datasheets
SMFLP5-28.0
Manufacturer related products
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, 1.26 in. (32.0mm), Retangle, Polycarbonate
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, Rectangular, 1.65 in. (41.8mm) Length, Polycarbonate/ABS
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, Rectangular, 1.65 in. (41.8mm) Length, Nylon 6/6 - Glass Filled
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, Rectangular, 1.45 in. (36.8mm) Length, Nylon 6/6 - Glass Filled
    Enclosures, Boxes, & Cases Enclosure Handle, 2.142 in. (54.4mm), Oval, Aluminum
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
SMFLP BIVAR 4,997 LED Mounting Hardware Flex Pipe Holder for 1mm Diameter