GS8342TT06BD-450I
Mfr.Part #
GS8342TT06BD-450I
Description
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 8 36M
Maximum Clock Frequency :
450 MHz
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Organization :
4 M x 8
Supply Current - Max :
680 mA
Supply Voltage - Max :
1.9 V
Supply Voltage - Min :
1.7 V
Datasheets
GS8342TT06BD-450I
Manufacturer related products
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 400MHz, Commercial Temp
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Industrial Temp
    DRAM 16M x 18 (288Meg) LLDRAM II Common I/O
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Commercial Temp