GS881E18CD-150I
Mfr.Part #
GS881E18CD-150I
Description
SRAM 2.5 or 3.3V 512K x 18 9M
Access Time :
7.5 ns
Maximum Clock Frequency :
150 MHz
Organization :
512 k x 18
Supply Current - Max :
140 mA, 150 mA
Supply Voltage - Max :
3.6 V
Supply Voltage - Min :
2.3 V
Datasheets
GS881E18CD-150I
Manufacturer related products
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 400MHz, Commercial Temp
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Industrial Temp
    DRAM 16M x 18 (288Meg) LLDRAM II Common I/O
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Commercial Temp