GS881E32CGD-200I
Mfr.Part #
GS881E32CGD-200I
Description
SRAM 2.5 or 3.3V 256K x 32 8M
Access Time :
6.5 ns
Maximum Clock Frequency :
200 MHz
Organization :
256 k x 32
Supply Current - Max :
160 mA, 190 mA
Supply Voltage - Max :
3.6 V
Supply Voltage - Min :
2.3 V
Datasheets
GS881E32CGD-200I
Manufacturer related products
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 400MHz, Commercial Temp
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Industrial Temp
    DRAM 16M x 18 (288Meg) LLDRAM II Common I/O
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Commercial Temp