GS880F36CGT-4.5
Mfr.Part #
GS880F36CGT-4.5
Description
SRAM 2.5 or 3.3V 256K x 36 9M
Access Time :
4.5 ns
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Memory Size :
9 Mbit
Minimum Operating Temperature :
0 C
Organization :
256 k x 36
Package / Case :
TQFP-100
Supply Current - Max :
180 mA
Supply Voltage - Max :
3.6 V
Supply Voltage - Min :
2.3 V
Datasheets
GS880F36CGT-4.5
Manufacturer related products
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 400MHz, Commercial Temp
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Industrial Temp
    DRAM 16M x 18 (288Meg) LLDRAM II Common I/O
    DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 300MHz, Commercial Temp