71V67603S150BQI
Mfr.Part #
71V67603S150BQI
Manufacturer
Renesas / IDT
Description
SRAM 9M 3.3V PBSRAM SLOW P/L
Manufacturer :
Renesas / IDT
Product Category :
SRAM
Access Time :
3.8 ns
Interface Type :
Parallel
Maximum Clock Frequency :
150 MHz
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Memory Size :
9 Mbit
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Mounting Style :
SMD/SMT
Organization :
256 k x 36
Package / Case :
CABGA-165
Packaging :
Tray
Supply Current - Max :
325 mA
Supply Voltage - Max :
3.465 V
Supply Voltage - Min :
3.135 V