600S300KT250TV
Mfr.Part #
600S300KT250TV
Manufacturer
ATC / Kyocera AVX
Description
Silicon RF Capacitors / Thin Film
Manufacturer :
ATC / Kyocera AVX
Product Category :
Series :
600S Ultra
Datasheets
600S300KT250TV
Manufacturer related products
    Heat Sinks KIT Q-BRIDGE THERMAL CONDUCTORS 7PNs 10e
    Thermal Interface Products 0603 25mm BeO Edge Wrap
    Thermal Interface Products 0603 25mm AlN Edge Wrap
    Thermal Interface Products 2525 60mm AlN Edge Wrap
Catalog related products
  • Kyocera AVX
    Silicon RF Capacitors / Thin Film 50V 1.1pF Tol .01pF Thin Film 0201
    Silicon RF Capacitors / Thin Film 250V 12pF NP0 0603 1%
  • Murata Electronics
    Silicon RF Capacitors / Thin Film 30VDC 22nF 40GHz Hi Freq
  • Murata Electronics
    Silicon RF Capacitors / Thin Film 11VDC 47nF 40GHz Hi Freq