28B0625-100
Mfr.Part #
28B0625-100
Manufacturer
Laird Performance Materials
Description
Ferrite Cable Cores 280ohms 100MHz 7.87mm Inside Dia.
Manufacturer :
Laird Performance Materials
Product Category :
Ferrite Cable Cores
Core Material :
28
Impedance :
280 Ohms
Inside Diameter :
7.87 mm
Outside Length :
28.58 mm
Packaging :
Tray
Product :
Ferrite Bead Cores
Series :
28B
Datasheets
28B0625-100
Manufacturer related products
    Thermal Interface Products COOLZORB-ULTRA,040 18x18IN,
    Thermal Interface Products COOLZORB-ULTRA,080 18x18IN,
    Thermal Interface Products 27X56MM IRR TFLEX HR440
    Thermal Interface Products 4.00 127x76mm