4608X-101-562LF
Mfr.Part #
4608X-101-562LF
Description
Resistor Networks & Arrays 8pins 5.6Kohms Bussed
Circuit Type :
Bussed
Height :
5.08 mm
Length :
20.27 mm
Number of Resistors :
7
Resistor Values :
5.6 kOhms
Tolerance :
2 %
Width :
2.49 mm
Datasheets
4608X-101-562LF
  • Vishay
    Resistor Networks & Arrays 50ohm L: 150IN AS FIRED
    Resistor Networks & Arrays ResArrayA-AS 4x0603 1K 5% 63mW Convex
    Resistor Networks & Arrays 10K 5% CONVEX SQUARE 4X0402
    Resistor Networks & Arrays 4.7K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
    Resistor Networks & Arrays 10K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
4608-PST Corning 5,000 Cable Mounting & Accessories (7.25"X7.25") PULL N' SHRINK TUBING
4608-RC Bourns 3,050 Fixed Inductors 3.9uH 5%
460819 BK005 Alpha Wire 36 Hook-up Wire 8AWG 600V PVC 100ft SPOOL BLACK