4816P-T02-471LF
Mfr.Part #
4816P-T02-471LF
Description
Resistor Networks & Arrays 470ohm 2% 16Pin SMT
Circuit Type :
Bussed
Number of Resistors :
15
Resistor Values :
470 Ohms
Tolerance :
2 %
Datasheets
4816P-T02-471LF
  • Vishay
    Resistor Networks & Arrays 50ohm L: 150IN AS FIRED
    Resistor Networks & Arrays ResArrayA-AS 4x0603 1K 5% 63mW Convex
    Resistor Networks & Arrays 10K 5% CONVEX SQUARE 4X0402
    Resistor Networks & Arrays 4.7K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
    Resistor Networks & Arrays 10K 1% CONVEX SQUARE 4X0603