CAY16-750J4LF
Mfr.Part #
CAY16-750J4LF
Description
Resistor Networks & Arrays 75ohm 5% Convex 4resistors
Height :
0.5 mm
Length :
3.2 mm
Resistor Values :
75 Ohms
Tolerance :
5 %
Width :
1.6 mm
Datasheets
CAY16-750J4LF
  • Vishay
    Resistor Networks & Arrays 50ohm L: 150IN AS FIRED
    Resistor Networks & Arrays ResArrayA-AS 4x0603 1K 5% 63mW Convex
    Resistor Networks & Arrays 10K 5% CONVEX SQUARE 4X0402
    Resistor Networks & Arrays 4.7K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
    Resistor Networks & Arrays 10K 1% CONVEX SQUARE 4X0603