4605X-101-153LF
Mfr.Part #
4605X-101-153LF
Description
Resistor Networks & Arrays 5pins 15Kohms Bussed
Height :
5.08 mm
Length :
10.11 mm
Number of Resistors :
4
Package / Case :
SIP-5
Resistor Values :
15 kOhms
Tolerance :
2 %
Width :
2.49 mm
Datasheets
4605X-101-153LF
  • Vishay
    Resistor Networks & Arrays 50ohm L: 150IN AS FIRED
    Resistor Networks & Arrays ResArrayA-AS 4x0603 1K 5% 63mW Convex
    Resistor Networks & Arrays 10K 5% CONVEX SQUARE 4X0402
    Resistor Networks & Arrays 4.7K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
    Resistor Networks & Arrays 10K 1% CONVEX SQUARE 4X0603