4816P-T01-391LF
Mfr.Part #
4816P-T01-391LF
Description
Resistor Networks & Arrays 390ohm 2% 16Pin SMT
Circuit Type :
Isolated
Height :
2.03 mm
Length :
9.53 mm
Number of Resistors :
8
Resistor Values :
390 Ohms
Tolerance :
2 %
Width :
7.62 mm
Datasheets
4816P-T01-391LF
  • Vishay
    Resistor Networks & Arrays 50ohm L: 150IN AS FIRED
    Resistor Networks & Arrays ResArrayA-AS 4x0603 1K 5% 63mW Convex
    Resistor Networks & Arrays 10K 5% CONVEX SQUARE 4X0402
    Resistor Networks & Arrays 4.7K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
    Resistor Networks & Arrays 10K 1% CONVEX SQUARE 4X0603