4308R-101-221LF
Mfr.Part #
4308R-101-221LF
Description
Resistor Networks & Arrays 220 OHMS 8PIN Bussed
Circuit Type :
Bussed
Height :
4.95 mm
Length :
19.92 mm
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
7
Package / Case :
SIP-8
Resistor Values :
22 Ohms
Tolerance :
2 %
Width :
2.16 mm
Datasheets
4308R-101-221LF
  • Vishay
    Resistor Networks & Arrays 50ohm L: 150IN AS FIRED
    Resistor Networks & Arrays ResArrayA-AS 4x0603 1K 5% 63mW Convex
    Resistor Networks & Arrays 10K 5% CONVEX SQUARE 4X0402
    Resistor Networks & Arrays 4.7K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
    Resistor Networks & Arrays 10K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
Related products
Part Manufacturer Stock Description
4308 Adafruit 16 Adafruit Accessories Electric Heating Pad - 14cm x 5cm
43080-0001 Molex 13,963 Pin & Socket Connectors 093 Female Socket Tin
430801-504 Laird Thermal Systems 29 Thermoelectric Peltier Modules CP10,31,05,L1,W4.5 15x15x3.2mm
430801-512 Laird Thermal Systems 5,000 Thermoelectric Peltier Modules CP10-31-05-L-EPW/HARNESS
4308093 Altech 5,000 Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG9 Cable Gland 2-9mm Seal
4308115 Altech 5,000 Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG11 Cable Gland 4-11mm Seal
4308131 Altech 5,000 Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG13 Cable Gland 4.5-12mm Seal
4308166 Altech 5,000 Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG16 Cbl Gland 5.5-14.5mm Seal
43082-10B20PN TE Connectivity / DEUTSCH 5,000 Circular MIL Spec Connector HERM RECP
430820-501 Laird Thermal Systems 23 Thermoelectric Peltier Modules HT4 7 F2 3030 TA W6 30x34x4.1mm
4308212 Altech 5,000 Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG21 Cable Gland 8-19mm Seal
430822-501 Laird Thermal Systems 5,000 Thermoelectric Peltier Modules UT8,12,F2,3030,TB,W6
430828-501 Laird Thermal Systems 5,000 Thermoelectric Peltier Modules OT08,18,F2,0505,11 W2.25 6.5x4.9x2.4mm