CAY10-223J4LF
Mfr.Part #
CAY10-223J4LF
Manufacturer
Bourns
Description
Resistor Networks & Arrays 22K 5% Convex 4resistors
Manufacturer :
Bourns
Product Category :
Resistor Networks & Arrays
Circuit Type :
Isolated
Height :
0.35 mm
Length :
2 mm
Maximum Operating Temperature :
+ 125 C
Minimum Operating Temperature :
- 55 C
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Package / Case :
0804 (2010 metric)
Packaging :
Cut Tape, MouseReel, Reel
Product :
Arrays
Resistor Values :
22 kOhms
Series :
CAY10
Temperature Coefficient :
250 PPM / C
Termination Style :
SMD/SMT
Tolerance :
5 %
Width :
1 mm
Datasheets
CAY10-223J4LF
Manufacturer related products
    Circuit Protection Kits DESIGN KIT NEXT GEN GDT25
    Circuit Protection Kits SinglFuse Design Kit - Automotive Grade
    Circuit Protection Kits SinglFuse Design Kit - High Current
    Circuit Protection Kits SinglFuse Design Kit - IEC Certified
    Circuit Protection Kits SinglFuse Design Kit - High Voltage
Catalog related products
  • Vishay
    Resistor Networks & Arrays 50ohm L: 150IN AS FIRED
    Resistor Networks & Arrays ResArrayA-AS 4x0603 1K 5% 63mW Convex
    Resistor Networks & Arrays 10K 5% CONVEX SQUARE 4X0402
    Resistor Networks & Arrays 4.7K 1% CONVEX SQUARE 4X0603
    Resistor Networks & Arrays 10K 1% CONVEX SQUARE 4X0603