1/8AA24-N30-I5-M-H
Mfr.Part #
1/8AA24-N30-I5-M-H
Description
Non-Isolated DC/DC Converters AA-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -125V HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, I5 Interface 0 to +5 VDC Monitors/Controls, Mu-Metal Shield, Heatsink
Non-Isolated DC/DC Converters
Datasheets
1/8AA24-N30-I5-M-H
    Varistors Varistor SIOV-B40 K420
    Specialty Fuses High Speed Fuse 660V 800A 2BK50
    Specialty Fuses Semiconductor Fuse Size 3 630A 660V