4A24-P20-I10-F-M-H
Mfr.Part #
4A24-P20-I10-F-M-H
Description
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, , +4000V DC HVout, 20W, Thru-hole mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 VDC Monitors/Controls, Ripple reduction filter, Mu Metal shield, Heatsink
Datasheets
4A24-P20-I10-F-M-H
    Varistors Varistor SIOV-B40 K420
    Specialty Fuses High Speed Fuse 660V 800A 2BK50
    Specialty Fuses Semiconductor Fuse Size 3 630A 660V