6C24-N30-M-E
Mfr.Part #
6C24-N30-M-E
Manufacturer
Advanced Energy
Description
Non-Isolated DC/DC Converters C-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -6kV HVout, 30W, Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface, Mu Metal shield, Eared mounting flange
Manufacturer :
Advanced Energy
Product Category :
Non-Isolated DC/DC Converters
Datasheets
6C24-N30-M-E
Manufacturer related products
    Varistors Varistor SIOV-B40 K440
    Varistors Varistor SIOV-B40 K250
    Varistors Varistor SIOV-B40 K420
    Specialty Fuses High Speed Fuse 660V 800A 2BK50
    Specialty Fuses Semiconductor Fuse Size 3 630A 660V