20A24-N15-I10-25PPM-H-1
Mfr.Part #
20A24-N15-I10-25PPM-H-1
Description
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -20kV DC HVout, 15W, Thru-hole mount, Regulated, I10 Interface 0 to +10 VDC Monitors/Controls, 25ppm/ C Temperature Coefficient, Heatsink
    Varistors Varistor SIOV-B40 K420
    Specialty Fuses High Speed Fuse 660V 800A 2BK50
    Specialty Fuses Semiconductor Fuse Size 3 630A 660V