F9L12D5-5M30
Mfr.Part #
F9L12D5-5M30
Manufacturer
Panduit
Description
Wire Ducting & Raceways MTP*-MTP* LSZH Interconnect Cable Assemb
Manufacturer :
Panduit
Product Category :
Wire Ducting & Raceways
Datasheets
F9L12D5-5M30
Manufacturer related products
    Power Outlet Strips Data Access Port, 3in. Base, Simplex Out
    Power Outlet Strips Data Access Port, 4in. Base, GFCI Outlet
Catalog related products
    Wire Ducting & Raceways 30" Deep 4 Post Rack With Cage Nuts
    Wire Ducting & Raceways INDUSTRIAL, HYDRAULIC, 12 TON MULTI-USE
    Wire Ducting & Raceways Laser Printable, Turn-Tell, Polymer, 2.0
    Wire Ducting & Raceways Grounding Strip Kit, One, 73.45" (1.9m)