UTP28X18GR
Mfr.Part #
UTP28X18GR
Description
Ethernet Cables / Networking Cables Cat 6A 28AWG UTP Patch Cord, CM/LSZH, Gr
Cable Length :
18 ft
Connector End A Pin Count :
8 Position
Connector End B Pin Count :
8 Position
Jacket Color :
Green
Type :
CAT 6a
Wire Gauge - AWG :
28 AWG
Datasheets
UTP28X18GR
Manufacturer related products
    Power Outlet Strips Data Access Port, 3in. Base, Simplex Out
    Power Outlet Strips Data Access Port, 4in. Base, GFCI Outlet