UTP28CH17MBL
Mfr.Part #
UTP28CH17MBL
Manufacturer
Panduit
Description
Ethernet Cables / Networking Cables Copper Patch Cord, Cat 5e (SD), 28 AWG,
Manufacturer :
Panduit
Product Category :
Ethernet Cables / Networking Cables
Datasheets
UTP28CH17MBL
Manufacturer related products
    Power Outlet Strips Data Access Port, 3in. Base, Simplex Out
    Power Outlet Strips Data Access Port, 4in. Base, GFCI Outlet