S-1323B31NB-N8QTFG
Mfr.Part #
S-1323B31NB-N8QTFG
Description
LDO Voltage Regulators VOLTAGE REGULATOR
Dropout Voltage :
500 mV
Input Voltage MAX :
6.5 V
Input Voltage MIN :
2 V
Output Current :
150 mA
Output Voltage :
3.1 V