C322C121F3G5TA
Mfr.Part #
C322C121F3G5TA
Description
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25V 120pF C0G 1% LS=5.08mm
Capacitance :
120 pF
Height :
6.6 mm
Lead Spacing :
5.08 mm
Length :
5.08 mm
Tolerance :
1 %
Voltage Rating DC :
25 VDC
Width :
3.18 mm
Datasheets
C322C121F3G5TA
  • Kyocera AVX
    Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V .033uF X7R Tol 10% AEC-Q200
  • Kyocera AVX
    Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330pF C0G(NP0) Tol 5% AEC-Q200
  • Murata Electronics
    Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630VDC 3900pF inCrmp AEC-Q200 L/S=5mm
  • Murata Electronics
    Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630VDC 3900pF inCrmp L/S=5mm
    Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1.2uF X8L 10% LS=2.54mm AECQ2
Related products
Part Manufacturer Stock Description
C322 Coilcraft 4 Inductor Kits & Accessories 1008HT Kit 26pn 10ea 3.3 nH _ 560 nH