571AJB000617DG
Mfr.Part #
571AJB000617DG
Frequency :
10 MHz to 1417.5 MHz
Height :
1.65 mm
Length :
7 mm
Load Capacitance :
15 pF
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Package / Case :
5 mm x 7 mm
Packaging :
Cut Tape
Product :
VCXO
Supply Voltage - Max :
3.63 V
Supply Voltage - Min :
2.97 V
Width :
5 mm
Datasheets
571AJB000617DG
Part Manufacturer Stock Description
571A Klein Tools 5,000 Pliers & Tweezers Coil Spring for Pliers