BYM11-200HE3/96
Mfr.Part #
BYM11-200HE3/96
Description
Rectifiers 200 Volt 1.0A 150ns Glass Passivated
If - Forward Current :
1 A
Max Surge Current :
30 A
Vf - Forward Voltage :
1.3 V
Vr - Reverse Voltage :
200 V
Datasheets
BYM11-200HE3/96
Manufacturer related products
    ESD Suppressors / TVS Diodes 5KW 70V 5%
    ESD Suppressors / TVS Diodes 5KW 54V 5%
    ESD Suppressors / TVS Diodes 5KW 43V 5%
    ESD Suppressors / TVS Diodes 5KW 28V 5%
    ESD Suppressors / TVS Diodes 7KW 24V 5%