SMAJP4KE75AHE3-TP
Mfr.Part #
SMAJP4KE75AHE3-TP
Manufacturer
Micro Commercial Components (MCC)
Description
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Manufacturer :
Packaging :
Cut Tape, Reel
Datasheets
SMAJP4KE75AHE3-TP
Manufacturer related products
    ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W Transient Voltage Suppressor
    ESD Suppressors / TVS Diodes 3000W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
    ESD Suppressors / TVS Diodes 3600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
    ESD Suppressors / TVS Diodes 6600W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Catalog related products
  • Bourns
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 7.5V 600W BIDIR SMB AECQ
  • Bourns
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 6.0V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 9.0V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VBR 9.1V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 100V 600W UNIDIR SMB AECQ
Related products
Part Manufacturer Stock Description
SMAJ10 M2G Taiwan Semiconductor 5,000 ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 12.4V, 10%, Unidirectional, TVS