SMAJ64A-HF
Mfr.Part #
SMAJ64A-HF
Description
ESD Suppressors / TVS Diodes DIODE TVS 64V 400W SMA UNI-DIR
Breakdown Voltage :
78.6 V
Clamping Voltage :
103 V
Polarity :
Unidirectional
Pppm - Peak Pulse Power Dissipation :
400 W
Working Voltage :
64 V
Datasheets
SMAJ64A-HF
  • Bourns
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 7.5V 600W BIDIR SMB AECQ
  • Bourns
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 6.0V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 9.0V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VBR 9.1V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 100V 600W UNIDIR SMB AECQ
Related products
Part Manufacturer Stock Description
SMAJ10 M2G Taiwan Semiconductor 5,000 ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 12.4V, 10%, Unidirectional, TVS