TFMAJ13C-W
Mfr.Part #
TFMAJ13C-W
Breakdown Voltage :
14.4 V
Clamping Voltage :
23.8 V
Working Voltage :
13 V
Datasheets
TFMAJ13C-W
Manufacturer related products
    ESD Suppressors / TVS Diodes SMA 400w TVS 5%
    ESD Suppressors / TVS Diodes SMB 600W TVS 5% bi-d ir
    ESD Suppressors / TVS Diodes 5%
  • Bourns
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 7.5V 600W BIDIR SMB AECQ
  • Bourns
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 6.0V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 9.0V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VBR 9.1V 600W BIDIR SMB AECQ
    ESD Suppressors / TVS Diodes DIO TVS VRWM 100V 600W UNIDIR SMB AECQ