ESR18EZPJ394
Mfr.Part #
ESR18EZPJ394
Description
Thick Film Resistors - SMD 1206 390Kohm 5% Anti Surge AEC-Q200
Case Code - in :
1206
Case Code - mm :
3216
Power Rating :
500 mW (1/2 W)
Resistance :
390 kOhms
Tolerance :
5 %
Voltage Rating :
200 V