FDB0690N1507L
Mfr.Part #
FDB0690N1507L
Manufacturer
onsemi / Fairchild
Description
MOSFET 150V TO263 7L JEDEC GREEN EMC
Manufacturer :
onsemi / Fairchild
Product Category :
MOSFET
Mounting Style :
SMD/SMT
Package / Case :
TO-263-7
Packaging :
Reel
Technology :
SI
Datasheets
FDB0690N1507L
Manufacturer related products
    ESD Suppressors / TVS Diodes 8V 1500W SMC Bidirectional