IEGS11-1-62-20.0-91-V
Mfr.Part #
IEGS11-1-62-20.0-91-V
Description
Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 2 pl, 80VDC/250VAC,5A
Current Rating :
20 A
Number of Poles :
2 Pole
  • Schurter
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: red, marking: I/0-black, front flange: black, 5A
  • Schurter
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: white, marking: I/0-embossed, front flange: grey, 20A
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: white, marking: I/0-embossed, front flange: black, 3A
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: green, marking: I/0-embossed, front flange: black, 20A