IEG66-1-63-50.0-11-UV
Mfr.Part #
IEG66-1-63-50.0-11-UV
Description
Circuit Breakers Cir Brkr Hyd Mag
Current Rating :
50 A
Number of Poles :
2 Pole
  • Schurter
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: red, marking: I/0-black, front flange: black, 5A
  • Schurter
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: white, marking: I/0-embossed, front flange: grey, 20A
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: white, marking: I/0-embossed, front flange: black, 3A
    Circuit Breakers snap-in, on-off switch,1pole, rocker: green, marking: I/0-embossed, front flange: black, 20A