LD5V_10AD-5V_10A
Mfr.Part #
LD5V_10AD-5V_10A
Description
Modular Power Supplies LD5V10AD5V10A pac
Datasheets
LD5V_10AD-5V_10A
Manufacturer related products
    Varistors VAR MOV 275V 14MM LEADED
  • Cosel
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type,1000W 48V 21A
  • Cosel
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type,1000W 36V 28A
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type,1000W 12V 84A
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type, 600W 24V 25A
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type, 600W, 12V 50A