LD5V_10A-5V_10A
Mfr.Part #
LD5V_10A-5V_10A
Manufacturer
Vicor
Description
Modular Power Supplies LD5V10A5V10A PAC
Manufacturer :
Vicor
Product Category :
Modular Power Supplies
Datasheets
LD5V_10A-5V_10A
Manufacturer related products
    Varistors VAR MOV 275V 14MM LEADED
    Headers & Wire Housings Vicor
    Headers & Wire Housings INMATE 700 BOB LL 5 sets input/output
    Headers & Wire Housings 900 XLL
    Headers & Wire Housings MECH SOCKET .040 DIA
Catalog related products
  • Cosel
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type,1000W 48V 21A
  • Cosel
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type,1000W 36V 28A
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type,1000W 12V 84A
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type, 600W 24V 25A
    Modular Power Supplies AC-DC Medical Power Supply, Enclosed type, 600W, 12V 50A